عجیب ترین های دنیا

منبع:www.shabash.blogfa.com

▪ یک تایوانی ۶۴ ساله که بیش از ۳۰ سال است که نخوابیده است، این مرد بعد از یک تب در سال ۱۹۷۳ دیگر نتوانسته بخوابد. ظاهرا این بی خوابی طولانی تاثیری هم بر سلامتی اش نداشته است. او در یک مزرعه زندگی و خوک و مرغ نگه داری می کند و این کار تمام وقت او را می گیرد.


▪ سرباز ژاپنی پس از پایان جنگ جهانی دوم از ترس آمریکایی ها ۲۸ سال در خفا زندگی می کرد. او از سال ۱۹۴۴ تا ۱۹۷۲ در یک غار جنگلی زیرزمینی با ۲ نفر از ساکنان آن جا زندگی می کرد، حتی پس از آن که اعلامیه های پایان جنگ را دیده بود.


▪ دیوید ایکه که یک بازیکن حرفه ای سابق فوتبال بریتانیایی است، معتقد است جهان را کسانی اداره می کنند که از نسل خزندگانند. به نظر او این افراد تمایلات کودک آزاری و شیطان گرایانه دارند. او الیزابت دوم و جرج بوش را از نسل خزندگان قدیم می داند و در کتاب هایش (۱۵ کتاب) سعی می کند این افراد را معرفی و جهان را از دست آن ها نجات دهد. او پس از یک سخنرانی ۵ ساعته برای دانش آموزان مورد تشویق دانشگاه تورنتو در سال ۱۹۹۹ قرار گرفت.


▪ ناکاماتسو مخترع ژاپنی که بیش از ۳۰۰۰ اختراع داشته (از جمله فلاپی دیسک) و رکورد جهانی را برای تعداد اختراعاتش دارد. او در ۳۴ سال گذشته از تمام غذاهایی که خورده عکس گرفته و آن را تجزیه تحلیل کرده هدفش این است که ۱۴۰ سال زندگی کند.


▪ میشل لوتیتوی فرانسوی همه چیز می خورد از تلویزیون گرفته تا دوچرخه از آهن گرفته تا شیشه و پلاستیک و ... البته اگر آن شی کمی بزرگ باشد خوردنش نیز طول می کشد. مثلا دو سال طول کشید از ۱۹۷۸ تا ۱۹۸۰ که او توانست یک هواپیما را بخورد. ظاهرا او یک معده و روده ای با ۲ برابر ضخامت قابل انتظار دارد و اسید گوارشی او دارای قدرت غیرمعمولی است که به او امکان خوردن فلزات را می دهد.

 

/ 0 نظر / 29 بازدید