جام ملت های آسیا 2011؛

 قطبی: فوتبال ایران به یک قهرمانی دیگر در آسیا نیاز دارد

سرمربی تیم فوتبال کشورمان پس از تمرینات جمعه شب؛ گفت: فوتبال ایران به یک قهرمانی دیگر در آسیا نیاز دارد و بازیکنانم برای دستیابی به این عنوان انگیزه دارند.

   افشین قطبی پس از تمرینات جمعه شب تیم فوتبال کشورمان در گفت وگو با روزنامه الشرق دوحه گفت: مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا فرصت خوبی برای بازیکنان جوان ما می باشد و آنها باید به گونه ای بازی کنند که خود را در جام‌ جهانی 2014 ببینند.
وی با اشاره به اینکه تیم فوتبال ایران ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه است، تصریح کرد: از آنها خواسته ام روح همکاری با یکدیگر را برای تماشاگران فوتبال به نمایش بگذارند.
سرمربی تیم فوتبال کشورمان تاکید کرد: همه تلاش ما برای دیدار با تیم عراق متمرکز شده است،زیرا این دیدار برای ما اهمیت زیادی دارد و ما برای صعود به دور بعدی مسابقات جسور هستیم.
قطبی افزود: این دیدار برای ما آسان نیست اما بازیکنانم برای ارایه یک بازی قدرتمند در این دیدار و پیروزی بر حریف هم قسم شده اند.
تمرینات شب گذشته تیم ملی ایران که در ورزشگاه ''الغرافه'' قطر برگزار و تمرینات این تیم بر اساس اولین دیدار تیم کشورمان با تیم عراق انجام شد.
تیم فوتبال کشورمان روز سه شنبه در اولین دیدار خود در جام ملت های آسیا باید به مصاف تیم عراق قهرمان دور گذشته این مسابقات برود.
تیم کشورمان در گروه چهارم این مسابقات با تیم های عراق ،‌امارات و کره شمالی همگروه است.
تیم فوتبال ایران روز پنجشنبه وارد دوحه شد و از سوی عبدالله سهرابی سفیر کشورمان در قطر مورد استقبال قرار گرفت.
بر پایه گزارش روزنامه الشرق قطر، به هنگام ورود تیم ملی کشورمان به دوحه،‌بسیاری از هموطنان در حالیکه برخی از تصاویر بازیکنان را در دست داشتند از تیم فوتبال کشورمان استقبال کردند.

/ 2 نظر / 21 بازدید
سید مجید

موفق باشی همه تن ناله و هجران، همه جا چشمۀ جوشان، چه غم از دیدۀ گریان، اگر آن یار بیاید، دل یاران برباید، دیده از غم بگشاید اگه دوست دارید ادامه این نثر موزون رو ببینید به وبلاگ من بیاید

هر آنچه که به ماه تولد شما مربوط ميشود

هر آنچه که به ماه تولد شما مربوط ميشود گردنبند ماه تولد شما دست بند ماه تولدشما تيشرت ماه تولد شما عزيزانتان را با ييک هديه بياد ماندني سورپرايز کنيد با کمترين قيمت ممکن http://iranpaygan.mihanblog.com/