عربستان زانو زد ( شگفتی جدید در جام ملتها )

عربستان برابر سوریه زانو زد

نخستین شگفتی جام پانزدهم با پیروزی تیم ملی سوریه برابر عربستان رقم خورد.

 در دومین دیدار گروه B رقابت‌های جام ملت‌های آسیا تیم ملی عربستان به مصاف سوریه رفت و در حالی که بسیاری از کارشناسان یک پیروزی ساده را برای پرافتخارترین تیم آسیا پیش‌بینی می‌کردند، مردان ژوزه پسیرو با نتیجه 2 بر یک برابر سوریه شکست خوردند تا نخستین شگفتی بزرگ جام پانزدهم در مصاف دو تیم عربی رقم بخورد.

 عبدالرزاق الحسین دو بار و در دقایق 38 و 62 برای سوریه گلزنی کرد و تک گل نایب قهرمان دوره پیش را جاسم در دقیقه 60 به ثمر رساند. در دقایق پایانی این بازی تیم ملی عربستان فشار فراوانی را بر روی دروازه تیم سوریه آورد اما درخشش دروازه‌بان سوریه مانع از فرو ریختن دروازه این تیم شد. پس از پیروزی شیرین سوریه بازیکنان این تیم در ورزشگاه احمد بن علی سجده شکر به جا آوردند.

 قضاوت این بازی بر عهده کیم دونگ جین از کره جنوبی بود. با این پیروزی تیم سوریه با 3 امتیاز و بالاتر از تیم‌های نامدار ژاپن و عربستان در صدر گروه دوم قرار گرفت.

 ترکیب تیم سوریه:

مصعب بلحوث، وائل عیان، بلال عبدالدیم، علی دایر، اسماعیل فراس، عبد داکا، ندیم صباغ، جهاد الحسین (سنحری مالکی ـ 66)، قصی حبیب، عبدالرزاق حسین، محمد الزنو

 ترکیب تیم عربستان:

ولید عبدالله، مشعد سعید، عبدالله شهیل، اساما حوثاوی، اساما المولاد، سعود علی، احمد عاطف، عبده عتوف (تیسل الجاسم ـ 46)، مناف ابوصغیر (نواف العابد ـ 67)، یاسر القحطانی، ناصر الشمرانی (نیف حزازی ـ 57)

 کارت زرد:

احمد عطیف دقیقه 15، عربستان ـ جهاد الحسین دقیقه 20 و عبد داکا دقیقه 78 سوریه

/ 0 نظر / 16 بازدید